Kniha návštěv

Krajská liga 2013

Eliška Škutová | 17.12.2014

Dobrý den,

měla bych menší dotaz ohledně krajské ligy v roce 2013.
Pročítala jsem se vaše stránky a docela by mě zajímal rozpočet na ceny v ligy. Já sama jsem se v roce 2013 teto ligy účastnila a překvapily mě rozdílné ceny v jiných ročnících. Já mám vždy radost z každého úspěchu se svým psem a také si chci tyto úspěchy připomínat. Proto mě překvapilo, že jsme letos nedostali žádnou plaketku (která v minulém ročníku byla), který by mi tento úspěch připomínal. Nechci být nějak nevděčná jsem ráda i za tu malou krabičku vitamínu pro mého psa, kterou jste mi věnovali, ale rozdíl v cenách v letech pořádáni ligy je opravdu obrovský.

Re: Krajská liga 2013

Veronika S | 28.12.2014

Eliško,ceny za rok 2013 je pavdou,že jsou u nás,je třeba je urychleně dodat,i mě to bylo komplet předáno od ing Jany Staré,která odstoupila a během letošního roku i já.Jsem si této chyby vědoma.Jak KKR odmění ligu za ok 2014 to je dotaz na stávající členy a finance na Evu Hyklovou. Figuranti pak Radek Parolek.
Vynasnažím se o bzkou nápravu.
A je třeba KKR doplnit minimálně dvěma členy....
Veronika Staniová

Re: Re: Krajská liga 2013

Eliška | 16.02.2015

Dobrý den,
děkuji za odpověď. Děkuji i za kladnou odezvu k dotazu. A co se týče doplnění dalších členu do KKR. Znovu odpovídám, že se raději budu věnovat své rodině a ve zbylém čase svému psímu svěřenci. Členkou KKR se opravdu stát nechci, nemám na to dostatek času a dělat poloviční práci se mi dělat nechce. Hezký den, Eliška Škutová.

je to aktualni

Jiřa | 22.01.2014

Dobrý den, je to aktualni stranka na meil nikdo nereaguje a datumy jsou taky staršího data. Jak to je s krajskou klubovou ligou kde podat přihlášku na rok 2014

Přidat nový příspěvek